KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7336506
nr 733 6506
osignerad, 50-tal, Kompostion, motivets mått: 16 x 24
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:58:38
350 kr
150 kr
250 kr
450 kr